MLM: marketing sieciowy. Renata Kłosowicz Menedżer w firmie Calivita

 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Doskonal wiedzę i weź udział!

Zaproszenia

Zdrowie

VitaNatural

Propozycja współpracy

Ciekawe Cytaty

“Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim.”
Bernard Baruch

Seminarium dla Liderów w Korytnicy nad Chańczą

Email Drukuj PDF
Seminarium dla Liderów w Korytnicy nad Chańczą 18-19 września 2010

Seminarium liderów - KorytnicaW malowniczej scenerii - w lesie na obrzeżu Gór Świętokrzyskich, nad zalewem Chańcza, w otulinie parków krajobrazowych, przepięknych sadów, tuż obok Szydłowa - "polskiego Carcassonne", spotkała się grupa wiodących liderów Calivita.

W szkoleniu uczestniczył każdy, kto jest zainteresowany budowaniem swojego biznesu. Miało ono całkiem inny wymiar niż wszystkie poprzednie. Seminarium liderów

Nie uległa zmianie formuła wykładów i również tym razem, usłyszeliśmy znakomite wystąpienia Liderów, którzy podzielili się doświadczeniami ze swojej działalności.

Seminarium liderówGościem Specjalnym był Maciej Maciejewski dziennikarz, publicysta, entuzjasta przedsiębiorczości i biznesu, zwłaszcza nowego trendu, jakim jest network marketing, a także pomysłodawca i redaktor naczelny „Network Magazynu.

Seminarium liderów - Renata KłosowiczTo prawdziwy dla mnie zaszczyt, że byłam jednym z grona mówców i mogłam podzielić się z uczestnikami swymi doświadczeniami. Temat mojego wystąpienia – "Jak w 6 miesięcy zostałam TOP LIDEREM i osiągnęłam 21%?", skłonił mnie do opowiedzenia, w jaki sposób zastąpiłam pracę etatową, wymarzonym zajęciem.

Szkolenie liderów - jezioro ChańczaJak zawsze wspierał mnie mąż, obecny na sali oraz dzieci, których doping odczuwałam mocno, mimo że musiały pozostać w domu. To dzięki temu, że moi bliscy zawsze przy mnie są, mogę spełniać się zawodowo, realizować ciekawe pomysły i wciąż pokonywać swoje słabości. Z badań wynika, iż ludzie najbardziej w życiu boją się wystąpień publicznych i potrzeba nie lada odwagi i siły ducha, aby ten lęk przemóc. Tak więc wszyscy, którzy w czasie tego seminarium zabrali głos przed siedemdziesięcioosobową i niezwykle wymagającą publicznością, są zwycięzcami!

Seminarium liderów - Korytnica

 

Bądźmy w Kontakcie!

Sample Images
Wykłady, porady, informacje na temat efektywnego zarabiania. To wszystko znajdziesz na mojej stronie. Podaj swój adres e-mail i bądź dobrze poinformowany.


Oglądasz teraz: Start Blog Seminarium dla Liderów w Korytnicy nad Chańczą