MLM: marketing sieciowy. Renata Kłosowicz Menedżer w firmie Calivita

 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Doskonal wiedzę i weź udział!

Zaproszenia

Zdrowie

VitaNatural

Propozycja współpracy

Ciekawe Cytaty

“Weź życie we własne ręce. I co się wtedy stanie? Coś strasznego: nie będzie kogo obwiniać.”
Erica Jong

I ty możesz zostać menadżerem

Email Drukuj PDF

I Ty możesz zostać menadżerem

Szkolenie-KlimkowkaPod takim hasłem odbyło się w przepięknej scenerii zabytkowego parku i dworu Ostoia w Klimkówce koło Rymanowa, spotkanie warsztatowe liderów grupy Alicji i Stanisława Gancarzów.

 

Wszyscy, którym zależy na osobistym rozwoju oraz osiągnięciu najwyższych poziomów mogli skorzystać z doświadczeń i umiejętności, którymi dzielili się liderzy. Przedstawiono wiele nowych pomysłów oraz sekretów prowadzenia udanego biznesu.

 Miałam przyjemność i zaszczyt być jednym z mówców. Zaproszenie do poprowadzenia wykładu potraktowałam jako wyróżnienie. Jak zawsze, znalazłam solidne oparcie w swoim mężu. Dzieci również dopingowały mnie ze wszystkich sił. Z pewnością dlatego, że to właśnie mojej rodzinie poświęciłam sporą część swego wystąpienia. Moi bliscy stanowili inspirację porzucenia przeze mnie pracy „na etacie” i od początku wspierali mnie w dążeniu do realizacji szalonego – wydawać by się mogło – przedsięwzięcia. To dzięki nim, dzięki temu, że są zawsze po mojej stronie, nieosiągalne staje się realne. 

Szkolenie-KlimkowkaOpowiedziałam również o tym aspekcie marketingu sieciowego, który moim zdaniem jest największym jego dobrodziejstwem. Wymyka się on tendencjom, z jakimi jakże często spotykamy się w społeczeństwie oraz w tradycyjnym modelu biznesu. Otóż, powszechnie spotykaną tendencją jest ściągać w dół, do przeciętnego poziomu tych, którzy ponad tę przeciętność wyrastają. Tutaj jest inaczej, tutaj można liczyć na pomoc każdego, z kim współpracujemy i mieć pewność, że zrobi on wszystko, by wspiąć się za nim i osiągać biznesowe szczyty.

Network marketing to biznes nauki i i praktyki, dlatego wciąż trzeba się uczyć.

Jesteśmy przekonani, że po tak inspirującym szkoleniu, nastąpi dynamiczny rozwój naszych grup.

Szkolenie-Klimkowka

 


 

Bądźmy w Kontakcie!

Sample Images
Wykłady, porady, informacje na temat efektywnego zarabiania. To wszystko znajdziesz na mojej stronie. Podaj swój adres e-mail i bądź dobrze poinformowany.


Oglądasz teraz: Start Blog I ty możesz zostać menadżerem