MLM: marketing sieciowy. Renata Kłosowicz Menedżer w firmie Calivita

 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Doskonal wiedzę i weź udział!

Zaproszenia

Zdrowie

VitaNatural

Propozycja współpracy

Ciekawe Cytaty

"Nigdy nie pozwól, aby ci ktoś wmówił, że nie możesz czegoś zrobić. Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka." Cytat z filmu

I ty możesz zostać menadżerem

Email Drukuj PDF

I Ty możesz zostać menadżerem

Szkolenie-KlimkowkaPod takim hasłem odbyło się w przepięknej scenerii zabytkowego parku i dworu Ostoia w Klimkówce koło Rymanowa, spotkanie warsztatowe liderów grupy Alicji i Stanisława Gancarzów.

 

Wszyscy, którym zależy na osobistym rozwoju oraz osiągnięciu najwyższych poziomów mogli skorzystać z doświadczeń i umiejętności, którymi dzielili się liderzy. Przedstawiono wiele nowych pomysłów oraz sekretów prowadzenia udanego biznesu.

 Miałam przyjemność i zaszczyt być jednym z mówców. Zaproszenie do poprowadzenia wykładu potraktowałam jako wyróżnienie. Jak zawsze, znalazłam solidne oparcie w swoim mężu. Dzieci również dopingowały mnie ze wszystkich sił. Z pewnością dlatego, że to właśnie mojej rodzinie poświęciłam sporą część swego wystąpienia. Moi bliscy stanowili inspirację porzucenia przeze mnie pracy „na etacie” i od początku wspierali mnie w dążeniu do realizacji szalonego – wydawać by się mogło – przedsięwzięcia. To dzięki nim, dzięki temu, że są zawsze po mojej stronie, nieosiągalne staje się realne. 

Szkolenie-KlimkowkaOpowiedziałam również o tym aspekcie marketingu sieciowego, który moim zdaniem jest największym jego dobrodziejstwem. Wymyka się on tendencjom, z jakimi jakże często spotykamy się w społeczeństwie oraz w tradycyjnym modelu biznesu. Otóż, powszechnie spotykaną tendencją jest ściągać w dół, do przeciętnego poziomu tych, którzy ponad tę przeciętność wyrastają. Tutaj jest inaczej, tutaj można liczyć na pomoc każdego, z kim współpracujemy i mieć pewność, że zrobi on wszystko, by wspiąć się za nim i osiągać biznesowe szczyty.

Network marketing to biznes nauki i i praktyki, dlatego wciąż trzeba się uczyć.

Jesteśmy przekonani, że po tak inspirującym szkoleniu, nastąpi dynamiczny rozwój naszych grup.

Szkolenie-Klimkowka

 


 

Bądźmy w Kontakcie!

Sample Images
Wykłady, porady, informacje na temat efektywnego zarabiania. To wszystko znajdziesz na mojej stronie. Podaj swój adres e-mail i bądź dobrze poinformowany.


Oglądasz teraz: Start Blog I ty możesz zostać menadżerem