MLM: marketing sieciowy. Renata Kłosowicz Menedżer w firmie Calivita

 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Doskonal wiedzę i weź udział!

Zaproszenia

Zdrowie

VitaNatural

Propozycja współpracy

Ciekawe Cytaty

“Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim.”
Bernard Baruch

Konferencja na Śląsku 11-12.12 2010

Email Drukuj PDF

seminarium CaliVita SląskKiedy południowa Polska tonęła w śniegu, prowadziliśmy na Śląsku Konferencję z cyklu, który nazwaliśmy Akademia Zdrowia i Biznesu. Uczestnikami byli Klubowicze Calivita i zaproszeni goście.

Organizatorem była Pani Izabela Czyszczoń, przy współudziale Pani Beaty Handrysik. Są to nasi najlepsi Liderzy na Śląsku.

Spotkania i wykłady poświęcone były podstawowym zasadom utrzymania zdrowia oraz dbałości o prawidłowe odżywianie, ze szczególnym naciskiem na budowanie i wzmacnianie odporności organizmu. Miałam przyjemność prowadzić wykłady w niezwykłej ciepłej atmosferze, jaką na przekór aurze, stworzyli licznie przybyli uczestnicy. Nie wystraszyła ich zima, ostry mróz, nieprzejezdne drogi i zawieja śnieżna. Zapewne z tego właśnie powodu najbardziej upragnione były miejsca blisko wesoło trzaskającego w kominku ognia.

seminarium CaliVita Sląsk

Oddzielną część Konferencji stanowiło szkolenie biznesowe. Wszyscy, którym zależy na osobistym rozwoju oraz skutecznym prowadzeniu tej formy działalności mieli możliwość poszerzenia wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności.

Jeszcze długo po zakończeniu wykładów toczyły się rozmowy, dyskusje, zadawano wiele pytań.

Wyjechaliśmy z zaproszeniami na kolejne spotkania. Chętnie z nich skorzystamy i z pewnością już wkrótce odbędzie się kolejna konferencja Akademii Zdrowia i Biznesu.

 

Renata i Bogusław Kłosowiczowie


 

Bądźmy w Kontakcie!

Sample Images
Wykłady, porady, informacje na temat efektywnego zarabiania. To wszystko znajdziesz na mojej stronie. Podaj swój adres e-mail i bądź dobrze poinformowany.


Oglądasz teraz: Start Blog Konferencja na Śląsku 11-12.12 2010