MLM: marketing sieciowy. Renata Kłosowicz Menedżer w firmie Calivita

 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Doskonal wiedzę i weź udział!

Zaproszenia

Zdrowie

VitaNatural

Propozycja współpracy

Ciekawe Cytaty

“Wysokie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.”
Sam Walton

Seminarium dla Liderów Ostoia

Email Drukuj PDF

Seminarium dla Liderów Ostoia

12 lutego 2011


Szkolenie liderówW przepięknej zimowej scenerii zabytkowego parku i dworu Ostoia w Klimkówce koło Rymanowa, spotkali się Liderzy i kandydaci na Liderów z naszej grupy.Przybyli z różnych stron Polski – z Krakowa, Katowic, Jarosławia, Krosna…

Wszyscy są ludźmi, którzy chcą lub już rozwijają własny biznes, cenią sobie niezależność, wolność finansową.

Jeśli chcesz znaleźć się wśród nas, pamiętaj:

Wysokie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.


Część z osób, którym podsuwa się pomysł nowego produktu czy sposobuSzkolenie liderów działania znajdzie wygodną wymówkę i nie podejmie żadnych działań. Więc jeśli masz jakiś pomysł, to nie zwlekaj. Działaj, nie daj się uprzedzić komuś innemu. 


Z pewnością usłyszysz: „zwolnij, wyluzuj, masz czas, robota nie zając, nie ucieknie”.

A właśnie że ucieknie. Twoja inspiracja się wypali, być może posłuchasz podszeptów osób nieznających się na tym biznesie i wkrótce Twoje pomysły rozmyją się, zbledną i wreszcie stracą jakikolwiek sens.

Rozpędź się i nie zatrzymuj, doprowadź wszystko do finału.

Biznes lubi prędkość!!!


A oto niektóre z opinii na temat szkolenia:

Szkolenie liderówBartosz Frydrych Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym bardzo interesującym i "nowoczesnym" spotkaniu. Mnie osobiście poruszany temat niezwykle interesuje i jestem pod dużym wrażeniem jak w prosty sposób i krótki czas podnieść swój biznes na dużo wyższe poziomy. dla mnie REWELACJA. Dziękuję i pozdrawiam

Renata Zarzycka BRAWO za szkolenie! 

Bogusław Kłosowicz Poznanie narzędzi i motywacja to ocean możliwości, jakie się otwierają przed wszystkimi, którzy z zainteresowaniem wysłuchali nowych propozycji biznesowych.

Piotr Zarzycki Brawo, brawo, niewiele osób w CaliVita Polska robi biznesowe szkolenia.

Piotr Brózda Spotkanie dobrze zorganizowane i przyjazne. Dziękuję serdecznie za zaproszenie. Pomysł rewelacyjny w szczególności dla osób, które chcą szybkiego rozwoju biznesu :) Rewelacja !

Piotr Dragan Własny biznes - to brzmi dumnie :) Profesjonalnie zorganizowane spotkanie w bardzo miłej atmosferze, cieszę się że mogłem wziąć w nim udział. Dziękuję za zaproszenie i za świetny pomysł na rozwój - naprawdę możliwości są ogromne trzeba tylko je dostrzegać:) Pani Renato życzę więcej takich pomysłów:) Pozdrawiam!!

Szkolenie liderów CaliVita


 

Bądźmy w Kontakcie!

Sample Images
Wykłady, porady, informacje na temat efektywnego zarabiania. To wszystko znajdziesz na mojej stronie. Podaj swój adres e-mail i bądź dobrze poinformowany.


Oglądasz teraz: Start Blog Seminarium dla Liderów Ostoia