MLM: marketing sieciowy. Renata Kłosowicz Menedżer w firmie Calivita

 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Doskonal wiedzę i weź udział!

Zaproszenia

Zdrowie

VitaNatural

Propozycja współpracy

Ciekawe Cytaty

“Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią.”
Denis Waitley

Seminarium dla Liderów Ostoia

Email Drukuj PDF

Seminarium dla Liderów Ostoia

12 lutego 2011


Szkolenie liderówW przepięknej zimowej scenerii zabytkowego parku i dworu Ostoia w Klimkówce koło Rymanowa, spotkali się Liderzy i kandydaci na Liderów z naszej grupy.Przybyli z różnych stron Polski – z Krakowa, Katowic, Jarosławia, Krosna…

Wszyscy są ludźmi, którzy chcą lub już rozwijają własny biznes, cenią sobie niezależność, wolność finansową.

Jeśli chcesz znaleźć się wśród nas, pamiętaj:

Wysokie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.


Część z osób, którym podsuwa się pomysł nowego produktu czy sposobuSzkolenie liderów działania znajdzie wygodną wymówkę i nie podejmie żadnych działań. Więc jeśli masz jakiś pomysł, to nie zwlekaj. Działaj, nie daj się uprzedzić komuś innemu. 


Z pewnością usłyszysz: „zwolnij, wyluzuj, masz czas, robota nie zając, nie ucieknie”.

A właśnie że ucieknie. Twoja inspiracja się wypali, być może posłuchasz podszeptów osób nieznających się na tym biznesie i wkrótce Twoje pomysły rozmyją się, zbledną i wreszcie stracą jakikolwiek sens.

Rozpędź się i nie zatrzymuj, doprowadź wszystko do finału.

Biznes lubi prędkość!!!


A oto niektóre z opinii na temat szkolenia:

Szkolenie liderówBartosz Frydrych Raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tym bardzo interesującym i "nowoczesnym" spotkaniu. Mnie osobiście poruszany temat niezwykle interesuje i jestem pod dużym wrażeniem jak w prosty sposób i krótki czas podnieść swój biznes na dużo wyższe poziomy. dla mnie REWELACJA. Dziękuję i pozdrawiam

Renata Zarzycka BRAWO za szkolenie! 

Bogusław Kłosowicz Poznanie narzędzi i motywacja to ocean możliwości, jakie się otwierają przed wszystkimi, którzy z zainteresowaniem wysłuchali nowych propozycji biznesowych.

Piotr Zarzycki Brawo, brawo, niewiele osób w CaliVita Polska robi biznesowe szkolenia.

Piotr Brózda Spotkanie dobrze zorganizowane i przyjazne. Dziękuję serdecznie za zaproszenie. Pomysł rewelacyjny w szczególności dla osób, które chcą szybkiego rozwoju biznesu :) Rewelacja !

Piotr Dragan Własny biznes - to brzmi dumnie :) Profesjonalnie zorganizowane spotkanie w bardzo miłej atmosferze, cieszę się że mogłem wziąć w nim udział. Dziękuję za zaproszenie i za świetny pomysł na rozwój - naprawdę możliwości są ogromne trzeba tylko je dostrzegać:) Pani Renato życzę więcej takich pomysłów:) Pozdrawiam!!

Szkolenie liderów CaliVita


 

Bądźmy w Kontakcie!

Sample Images
Wykłady, porady, informacje na temat efektywnego zarabiania. To wszystko znajdziesz na mojej stronie. Podaj swój adres e-mail i bądź dobrze poinformowany.


Oglądasz teraz: Start Blog Seminarium dla Liderów Ostoia